Klikając "Akceptuję", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Zgłoś
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Button Text
Artykuły
3/19/2024 13:36
Rybna Galeria
19.3.2024 13:36
Powiat Ząbkowicki
Otwieramy pracownię na wiosnę :} Zapraszamy chętnych do udziału w naszych warsztatach - ceramicznych i renowacji mebli. Każdy może spróbować swoich sił - od początkujących, którzy chcieliby poznać coś nowego, po osoby zaznajomione z tematem, poszukujące inspiracji, nowych technik i wiedzy dostępnej tylko dla profesjonalistów. Proponujemy warsztaty cykliczne, odbywające się regularnie co tydzień, spotkania indywidualne i weekendowe. Nasze pracownie wyposażone są we wszelkie potrzebne materiały i narzędzia. Spotkania z ceramiką odbywają się w piątki od godziny 18. To warsztaty dla chętnych, którzy kiedykolwiek myśleli o tym, żeby spróbować swoich sił w ceramice lub są ciekawi procesu powstawania ceramiki. Dla tych, którzy pragną rozwijać swoje manualne umiejętności, eksperymentować i pogłębiać wiedzę o jednym z najstarszych rzemiosł artystycznych. Zapraszam też osoby, które miały już styczność z gliną, chcą rozwijać swoje umiejętności, poznawać nowe techniki. Warsztaty renowacji odbywają się co czwartek od godziny 17. w Podczas spotkań będziecie mogli odnowić i wystylizować niewielki mebel, który przyniesiecie ze sobą. Może to być krzesło, szafka nocna, kwietnik, niewielki stolik – drewniane, ze sklejki lub płyty. Jeśli nie posiadacie takiego mebla, skontaktujcie się z nami, przygotujemy coś z naszych zasobów. Podczas naszych warsztatów teoria przeplata się z praktyką. Staramy się aby każdy pracował we własnym tempie i na miarę swoich możliwości, jednakże staramy się tak rozplanować prace, aby uczestnicy kończąc warsztaty mieli gotowy i odnowiony mebel. szczegóły na naszej stronie w zakładce warsztaty

Rybna Galeria

Rybna Galeria
Przeczytaj Artykuł
Chcesz dołączyć jako producent?
+48 604 789 601
GrawerniaDDZ
Ten obszar zawiera reklamy. Treści prezentowane w tym miejscu to ogólne propozycje producentów, które mogą Cię zainteresować.
Sponsorowane
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.