Klikając "Akceptuję", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Zgłoś
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Sery z charakterem: odkryj różnorodność smaków w ofercie Ewy Cietrzewskiej

No items found.

Witam, jestem Ewa Cietrzewska, założycielka i właścicielka firmy "Mleczne Smaki". Chciałabym Wam opowiedzieć o mojej pasji, która stała się moją pracą i źródłem dumy.

Od zawsze kochałam sery i produkty mleczne. Urodziłam się i wychowałam w Lutomii Dolnej, małej wsi położonej w gminie Świdnica. Tam poznałam tajniki produkcji serów od mojej babci, która uczyła mnie, jak z mleka zrobić pyszne i zdrowe przysmaki. Moja babcia była znana w okolicy z jakości i smaku swoich serów, które sprzedawała na lokalnych targach i sklepach.

Kiedy dorosłam, postanowiłam kontynuować tradycję mojej babci i założyć własną firmę produkującą sery i produkty mleczne. W 2022 roku zrealizowałam swoje marzenie i otworzyłam firmę "Mleczne Smaki". Od początku stawiałam na jakość i świeżość moich produktów, dlatego korzystam tylko z mleka pochodzącego z lokalnych gospodarstw, które dbają o dobrostan i zdrowie swoich zwierząt.

W mojej ofercie znajdziecie szeroki wybór serów i produktów mlecznych, takich jak jogurty, kefiry, masła, śmietany i twarogi. Wśród serów możecie wybierać zarówno te tradycyjne, jak i te o wyjątkowych smakach i aromatach. Lubię eksperymentować z dodatkami, takimi jak zioła, przyprawy, orzechy, owoce i warzywa, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Stosuję naturalne metody konserwacji i pakowania, aby zachować jak najwięcej wartości odżywczych i smakowych moich produktów.

Moja firma cieszy się uznaniem i sympatią klientów, którzy doceniają moje produkty za ich smak, wartość odżywczą i pochodzenie. Moje produkty możecie kupić na lokalnych targach, sklepach i restauracjach, a także przez internet. Angażuję się również w działania społeczne i edukacyjne, promując zdrowy styl życia i kulturę mleczarską. Organizuję warsztaty, pokazy i degustacje, zachęcając do poznawania i doceniania serów i produktów mlecznych.

Zapraszam Was do spróbowania moich produktów i do odwiedzenia mojej firmy "Mleczne Smaki". To firma z sercem i dla serc.

0
0
0
0

Zaloguj się lub zarejestruj aby móc komentować

0 komentarzy
Bądź pierwszym, który skomentuje
Loading
Ktoś pisze komentarz
Brak Nazwy
This is the actual comment. It's can be long or short. And must contain only text information.
Edytowany
Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.
Brak
This is the actual comment. It's can be long or short. And must contain only text information.
Edytowany
Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.
Pokaż więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Pokaż więcej