Klikając "Akceptuję", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Zgłoś
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Oczekujące na publikację na Doba.pl
Brak postów w kolejce.
Piotr Wąsiński
Twój opiekun konta
+48 604 789 601regionalnie@doba.pl

Mleczne Smaki

Firma "Mleczne Smaki" produkuje sery i produkty mleczne z lokalnego mleka. Oferuje szeroki wybór serów o różnych smakach i eksperymentuje z dodatkami, dbając o jakość i świeżość.
0
0
0
0
Moja strona
Lokalizacja
58-100 Lutomia Dolna 33F
Telefon
697 444 542
Zdjęcia (0)
Film
Twój post został opublikowany!
Strona odświeży się automatycznie w ciągu 10 sekund.
Oops! Coś poszło nie tak.
Szybkie szkolenie, jak korzystać z konta producenta.
Jeżeli kiedyś będziesz potrzebował pomocy, po prawej znajdziesz swojego opiekuna.
W niektórych miejscach znajdziesz takie ikonki:
Objaśnią one Tobie możliwości tworzenia treści.
Dalej ->
Tutaj napisz treść swojego wpisu
Dalej ->
Dodaj do 25 zdjęć lub film z Youtube lub Vimeo
Dalej ->
Tutaj znajdziesz więcej opcji dotyczących publikacji
Dalej ->
Opublikuj  swój pierwszy post!
Dalej ->
Możesz dodać artykuł, wydarzenie, produkty lub kupon. Jeżeli chcesz kontynuować wprowadzenie wybierz jedną opcję.
Wszystko wiem!
Dodaj Artykuł
Zdjęcia (0)
Film
Twój artykuł został opublikowany!
Strona odświeży się automatycznie w ciągu 10 sekund.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Button Text
Edytuj Artykuł

Witam, jestem Ewa Cietrzewska, założycielka i właścicielka firmy "Mleczne Smaki". Chciałabym Wam opowiedzieć o mojej pasji, która stała się moją pracą i źródłem dumy.

Od zawsze kochałam sery i produkty mleczne. Urodziłam się i wychowałam w Lutomii Dolnej, małej wsi położonej w gminie Świdnica. Tam poznałam tajniki produkcji serów od mojej babci, która uczyła mnie, jak z mleka zrobić pyszne i zdrowe przysmaki. Moja babcia była znana w okolicy z jakości i smaku swoich serów, które sprzedawała na lokalnych targach i sklepach.

Kiedy dorosłam, postanowiłam kontynuować tradycję mojej babci i założyć własną firmę produkującą sery i produkty mleczne. W 2022 roku zrealizowałam swoje marzenie i otworzyłam firmę "Mleczne Smaki". Od początku stawiałam na jakość i świeżość moich produktów, dlatego korzystam tylko z mleka pochodzącego z lokalnych gospodarstw, które dbają o dobrostan i zdrowie swoich zwierząt.

W mojej ofercie znajdziecie szeroki wybór serów i produktów mlecznych, takich jak jogurty, kefiry, masła, śmietany i twarogi. Wśród serów możecie wybierać zarówno te tradycyjne, jak i te o wyjątkowych smakach i aromatach. Lubię eksperymentować z dodatkami, takimi jak zioła, przyprawy, orzechy, owoce i warzywa, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Stosuję naturalne metody konserwacji i pakowania, aby zachować jak najwięcej wartości odżywczych i smakowych moich produktów.

Moja firma cieszy się uznaniem i sympatią klientów, którzy doceniają moje produkty za ich smak, wartość odżywczą i pochodzenie. Moje produkty możecie kupić na lokalnych targach, sklepach i restauracjach, a także przez internet. Angażuję się również w działania społeczne i edukacyjne, promując zdrowy styl życia i kulturę mleczarską. Organizuję warsztaty, pokazy i degustacje, zachęcając do poznawania i doceniania serów i produktów mlecznych.

Zapraszam Was do spróbowania moich produktów i do odwiedzenia mojej firmy "Mleczne Smaki". To firma z sercem i dla serc.

Zdjęcia (0)
Film
Twój artykuł został opublikowany!
Strona odświeży się automatycznie w ciągu 10 sekund.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Przetwórnie Mleczne
Artykuły
2/19/2024 13:33

nie udostępnia aktualnie żadnych kuponów

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.